Uroki Natury - Studio Urody - NAP

 

Zachęcam do odwiedzenia Studia Urody Uroki Natury w Jeżowie Sudeckim. Zajmę się o Twoją cerę, podkreślę urok Twoich oczu i ust oraz wykonam makijaż permanentny. W ofercie mam zabiegi kosmetyczne przeprowadzane przy zastosowaniu specjalistycznych urządzeń. Przy każdym zabiegu stosuję sprawdzone preparaty z renomowanych marek. Jakie zabiegi rekomenduję? Radiofrekwencja to jeden ze skuteczniejszych zabiegów stosowanych do minimalizacji zmarszczek. Natomiast oczyszczanie wodorowe najlepsze jest usuwania zaskórników, złuszczenia naskórka. Skóra po tym zabiegu jest gładka i odświeżona. W mojej ofercie znajdziesz: peeling kawitacyjny, mezoterapię mikroigłową, hydrabrazję, makijaż permanentny brwi, depilację woskiem, hennę brwi i wiele więcej.

Dane firmy:

Nazwa:Uroki Natury - Studio Urody
Miasto:58-521 Jeżów Sudecki
Adres:ul. Sztormowa 18
NIP:-
REGON:-

 

Oferta w skrócie:
Makijaż permanentny Jelenia Góra -Makijaż permanentny brwi to rewelacyjny zabieg, który podkreśli delikatną aparycję kobiety. Jeżeli Twoje brwi nie mają wymarzonego kształtu i nie lubisz długotrwałego przygotowywania makijażu w to makijaż permanentny jest stworzony dla Ciebie.
Stylizacja brwi Jelenia Góra -Podkręcone rzęsy i wyraziście podkreślone brwi, potrafią zmienić w naszym wyglądzie wiele. Jeśli masz rzęsy delikatne i pozbawione podkręcenia jednym zabiegiem możemy to odmienić. Nieregularne i asymetryczne brwi będą wspomnieniem.
Zabiegi na twarz Jelenia Góra -W ofercie posiadam nie tylko ofertę dla skóry starszych kobiet, ale również dla skóry młodej i borykającej się z problemem trądziku. Wybieram preparaty do potrzeb i problemów skóry, oraz wymagań klientki. Wiele zabiegów przeprowadzam przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń kosmetycznych.

 

Typ działalności

Branża:Kosmetyka
Typ:Działalność jednoosobowa

 

Dane kontaktowe

Strona WWW:https://urokinatury.jelenia.pl/
e-mail:e b0 r772 a2e k
Telefon:brak

 

Firmowe media społecznościowe

d7e D22 a7f n640 ee 54 m4 a910 jf5 ą1b8 fdd c34 h8 a9 r2a5 a16 kf56 tc e4 r poglądowy, 49 a7b k0a t24 u2a aa l9b0 na o6 ś4f ć552 dd dd47 a5 ne y0 c4 h3 5 s13 pc70 r487 a2 w5f5 db6 ź w bazie CEIDG