Auto Złomowanie Warszawa - NAP

 

Złomowanie pojazdów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, zarówno lawetami do transportu, jak również dużym placem i niezbędnym, nowoczesnym wyposażeniem. Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór samochodów, a ich kasacja realizowana jest przy pomocy specjalnych urządzeń. Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Masz zepsuty czy uszkodzony samochód w Warszawie i jej okolicach? Zadzwoń do nas – pomożemy Ci z jego zezłomowaniem. Nasza oferta to: szybki i prosty proces odkupu samochodu do kasacji i złomowania, szybką wycenę samochodu i błyskawiczna wypłatę pieniędzy, traktujemy indywidualnie każdego klienta, dojazd i odbiór samochodu nasza lawetą pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny, auto odbieramy do złomowania własnym transportem.

Dane firmy:

Nazwa:Auto Złomowanie Warszawa
Miasto:- -
Adres:-
NIP:-
REGON:-

 

Oferta w skrócie:
Złomowanie i kasacja pojazdów Warszawa -Nasza firma od wielu lat zajmuje się skupem uszkodzonych i powypadkowych samochodów oraz ich kasacją i złomowaniem.
Stacja demontażu pojazdów Warszawa -Autoryzowana stacja demontażu samochodów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta.
Skup samochodów Warszawa -Skupujemy auta uszkodzone, po wypadkach, po kolizjach, stare i zaniedbane, bez dokumentów i OC.

 

Typ działalności

Branża:Złomowanie
Typ:Spółka

 

Dane kontaktowe

Strona WWW:https://autozlomowanie.warszawa.pl
e-mail:79c be5 r7b af k
Telefon:brak

 

Firmowe media społecznościowe

494 D957 ab02 n47 e1ff f48 m6 a91 j0af ąa d04 cf7b h8 a418 rba a3bb k37e tcf6 e0c1 r poglądowy, 5 a6ed k98 te6 u14 ae49 l1a9 nd0 oc1 ś059 ćf 5b d0 a0 n030 y02a c70 h028 55 s3 p04e r55a a04 w64 de ź w bazie CEIDG